Среща на поколенията за 50-годишния юбилей на ДГ „Валентина“

0
968

Бивши директори, учители, помощник-възпитатели и непедагогически персонал се събраха, за да отбележат 50-годишния юбилей на ДГ „Валентина“. Настоящият екип отвори врати, за да посрещне бившите си колеги, а малките възпитаници поздравиха гостите с празнична музикална програма. Сред присъстващите бяха пенсионираните учители доц. д-р Галена Иванова, Донка Черноокова, Димитрия Каназирска, Диана Андонова, музикалният ръководител Веселина Цончева.

Мултимедийна презентация върна публиката назад във времето, за да разкаже историята на детското заведение от създаването му първите стъпки до днешните успехи. През изминалата учебна ДГ „Валентина“ година престижната награда „Зелен флаг“ на програма „Екоучилища“. Децата участват в регионални и национални конкурси, от които печелят грамоти и медали.

ПУБЛИКУВАЙ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.